Reference

Krásná příroda, top ubytování, vynikající místo pro načerpání nových sil! Takto bych shrnul zkušenost s areálem Lísek. Všude voní jehličí, v září lesy plné hub, rybník láká k vodním radovánkám. Poprvé v životě jsem si vyzkoušel jízdu na paddleboardu. Večerní táborák za svitu měsíce, pára nad vodní hladinou, pravá romantika. Prostě – Lísek je krásné místo, kam se budu rád vracet.

Moc děkuji 
Petr Lerch

Petr Lerch

Kdykoliv uslyšíme slovo Vysočina, další které vyvstane je Lísek. Je to samozřejmě nádherná příroda, perfektní zázemí ubytovacích objektů a zejména energie místa, která se Ti dostane pod kůži. Tohle všechno dohromady jsme osobně zažili a zažíváme, když se na Lísek opakovaně vracíme.
Ambrozová Eva

Ambrozová Eva

Měli jsme možnost strávit na Lisku víkend s dětmi a můžeme jedině doporučit. Moderní a plně vybavené chatky byly jen třešinkou na dortu ???? Krásná příroda, v těsné blízkosti rybník, nedaleko les a ten bozsky klid! – ten byl nejlepší. Určitě se sem brzy vrátíme a vřele doporučujeme ????
Monika Greplová

Monika Greplová

I my strávili na Lísku víkend a mohu z celého srdce jen a jen doporučit. Vybavení chaty na jedničku a ruku v ruce s krásnou okolní krajinou se člověku ani nechtělo zpět do reality všedního dne  Opravdu jsme si to zde užili a věřím, že se sem zase někdy podíváme!
Adéla Komárková

Adéla Komárková

Musim rict,ze jsem byla velice prekvapena.Priroda kolem je prekrasna.Nadherny rybnik, kolem lesy a ten klid:-)Vybaveni chatek je nadstandartni.Vse bylo nachystane,pripravene…a my jsme si to s rodinkou moc uzily a urcite se brzy zase vratime.
Lenka Nováková

Lenka Nováková

Krásné místo, voda, lesy, KLID, příjemní a vstřícní majitelé.. moc se nám tu líbí, všem doporučuji!
Ziva Pokorna

Ziva Pokorna

I was fortunate to spend New Years at this wonderful cottage and peaceful location. The houses are comfortable and cosy and have all necessary equipment that you will need for your getaway vacations. The surrounding nature and the lake are truly beautiful and i can’t wait to return again in spring. Highly recommend.
Daniel Batista

Daniel Batista

Lísek CR offers perfect cottages, which are located at one of the most beautiful place in Vysočina. Cottages are well eqquiped and the countryside is breathtaking by the day and night. Great place for retreat or families with children. Definitely come back
Nguyen Phuong Ngoc

Nguyen Phuong Ngoc