Chata u jelena

8 osob
60m2

Chata je jednopodlažní, plně vybavená a poskytuje veškerý komfort pro celé rodiny i partu přátel. K chatě přiléhá terasa skvělá pro chvíle odpočinku i večerní sledování hvězd.

Vybavení

Kuchyně

Kompletně vybavený kuchyňský kout (kombinovaná trouba (mikrovlny, horkovzduch, gril), 2x indukční vařič, lednice, mrazák, a veškeré potřebné nádobí a vybavení). Velký jídelní stůl z masivu s prostornou lavicí a židlemi.

Spaní

Unikátní a prostorné postele inspirované lodními kajutami s kvalitními matracemi. Kajuty jsou dostatečně vysoké, aby se v nich pohodlně posadila dospělá osoba a jejich součástí je i 4x USB nabíječka, nastavitelná lampička a dostatek odkládacího prostoru.

Venkovní vybavení

V areálu je dále k dispozici pingpongový stůl, trampolína, ohniště a grily na dřevěné uhlí.

Sociální zařízení

Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné závěsné WC s umyvadlem.

Ikona

Další informace

Nekuřácký objekt s možností kouření na terase, Wifi Internet (pokud se bez něj neobejdete ...), přírodní koupání, cyklostezky/běžecké stopy, krásná místa pro rybáře v okolí. Domácí mazlíčci nejsou v tomto objektu povoleni (pouze v chatách u sovy a u lišky).

Ikona

Doprava a parkování

Příjezd k objektu je z cesty spojující hotel Skalský dvůr a obec Lísek. V uzavřeném areálu je dostatek parkovacích míst. Pro navigaci k nám zadejte do Google Maps “Lísek CR”.

Ceník

Zkrácené pronájmy

čtvrtek – neděle

9 500 Kč

pondělí – čtvrtek

6 500 Kč

pátek - neděle

7 500 Kč
dostupné pouze mimo hlavní sezónu (Silvestr a letní prázdniny)

Týdenní pronájmy

15 000 Kč

Krátkodobé pronájmy

první noc

3 500 Kč

každá další noc

2 500 Kč

Speciální pronájmy

Vánoce (23.12.-27.12.)

15 000 Kč

Silvestr (29.12.-2.1.)

15 000 Kč