Chata u lišky

5 osob
45m2

Chata je jednopodlažní, plně vybavená a poskytuje veškerý komfort pro celé rodiny i partu přátel. K chatě přiléhá terasa skvělá pro chvíle odpočinku i večerní sledování hvězd.

Vybavení

Kuchyně

Kompletně vybavený kuchyňský kout (kombinovaná trouba (mikrovlny, horkovzduch, gril), 2x indukční vařič, lednice, mrazák, a veškeré potřebné nádobí a vybavení). Jídelní stůl z masivu s židlemi.

Spaní

Ložnice s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí nad ní. Pódium ve společenské místnosti, které ve dne může sloužit jako prostor pro hraní a lenošení. Na noc se díky kvalitním matracím, uloženým v šuplíku pod ním, může proměnit v pohodlné dvoulůžko.

Venkovní vybavení

V areálu je dále k dispozici ohniště a grily na dřevěné uhlí.

Sociální zařízení

Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, závěsné WC.

Ikona

Další informace

Nekuřácký objekt s možností kouření na terase, Wifi Internet (pokud se bez něj neobejdete ...), přírodní koupání, cyklostezky/běžecké stopy, krásná místa pro rybáře v okolí. Domácí mazlíčci jsou v tomto objektu povoleni za příplatek 500 Kč.

Ikona

Doprava a parkování

Příjezd k objektu je z cesty spojující hotel Skalský dvůr a obec Lísek. V uzavřeném areálu je dostatek parkovacích míst. Pro navigaci k nám zadejte do Google Maps “Lísek CR”.

Ceník

Zkrácené pronájmy

čtvrtek - neděle

8 000 Kč

pondělí - čtvrtek

5 000 Kč

pátek - neděle

7 000 Kč
dostupné pouze mimo hlavní sezónu (Silvestr a letní prázdniny)

Týdenní pronájmy

12 000 Kč

Krátkodobé pronájmy

první noc

3 500 Kč

každá další noc

2 500 Kč

Speciální pronájmy

Vánoce (23.12.-27.12.)

12 000 Kč

Silvestr (29.12.-2.1.)

12 000 Kč