Chata u veverky

8 osob
80m2

Chata je jednopodlažní, plně vybavená a poskytuje veškerý komfort pro celé rodiny i partu přátel. K chatě přiléhá terasa skvělá pro chvíle odpočinku i večerní sledování hvězd.

Vybavení

Kuchyně

Kompletně vybavená kuchyně (horkovzdušná trouba, indukční varná deska, myčka nádobí, lednice, mrazák a veškeré potřebné nádobí a vybavení). Jídelní stůl z masivu s komfortními židlemi.

Spaní

Dvě samostatné ložnice s manželskou postelí a jeden samostatný pokoj o kapacitě 4 osob. Celkem se v apartmánu pohodlně vyspí 8 osob.

Společenský prostor

Ve společenském prostoru je k dispozici krb, pohovka a originální posezení v okně s výhledem na rybník.

Venkovní vybavení

Součástí apartmánu je rozlehlá terasa s venkovním posezením. V areálu je dále k dispozici pingpongový stůl, trampolína, ohniště a grily na dřevěné uhlí.

Ikona

Další informace

Nekuřácký objekt s možností kouření na terase, Wifi Internet (pokud se bez něj neobejdete ...), přírodní koupání, cyklostezky/běžecké stopy, krásná místa pro rybáře v okolí. Domácí mazlíčci nejsou v tomto objektu povoleni (pouze v chatách u sovy a u lišky).

Ikona

Doprava a parkování

Příjezd k objektu je z cesty spojující hotel Skalský dvůr a obec Lísek. V uzavřeném areálu je dostatek parkovacích míst. Pro navigaci k nám zadejte do Google Maps “Lísek CR”.

Ceník

Zkrácené pronájmy

čtvrtek – neděle

15 000 Kč

pondělí – čtvrtek

10 000 Kč

pátek - neděle

13 000 Kč
dostupné pouze mimo hlavní sezónu (Silvestr a letní prázdniny)

Týdenní pronájmy

22 000 Kč

Krátkodobé pronájmy

první noc

10 000 Kč

každá další noc

3 000 Kč

Speciální pronájmy

Vánoce (23.12.-27.12.)

22 000 Kč

Silvestr (29.12.-2.1.)

22 000 Kč