Vilka u rybníka

12 osob
160m2

V přízemí se nachází prostorná kuchyň s jídelnou a komfortní obývací pokoj s krbem. Čelní stěna, orientovaná na jih, je prosklená se samostatným výstupem na terasu a výhledem na okolní krajinu. V prvním poschodí se nachází 3 ložnice, koupelna a otevřené atrium s lenoškou.

Vybavení

Kuchyně

Kompletně vybavená kuchyně (horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, myčka nádobí, lednice, mrazák a veškeré potřebné nádobí a vybavení). Jídelní stůl z masivu s koženými židlemi.

Spaní

Ložnice s manželskou postelí a dva samostatné pokoje o kapacitě 3 a 6 osob. V atriu je k dispozici také odpočinková lenoška pro 1 osobu, na které se dá v případě potřeby pohodlně přespat.

Venkovní vybavení

V areálu je dále k dispozici pingpongový stůl, trampolína, ohniště a grily na dřevěné uhlí.

Sociální zařízení

Koupelna s vanou a umyvadlem, závěsné WC. Druhé WC s umyvadlem v přízemí.

Ikona

Další informace

Nekuřácký objekt s možností kouření na terase, Wifi Internet (pokud se bez něj neobejdete ...), přírodní koupání, cyklostezky/běžecké stopy, krásná místa pro rybáře v okolí. Domácí mazlíčci nejsou v tomto objektu povoleni (pouze v chatách u sovy a u lišky).

Ikona

Doprava a parkování

Příjezd k objektu je z cesty spojující hotel Skalský dvůr a obec Lísek. V uzavřeném areálu je dostatek parkovacích míst. Pro navigaci k nám zadejte do Google Maps “Lísek CR”.

Ceník

Zkrácené pronájmy

čtvrtek – neděle

17 000 Kč

pondělí – čtvrtek

12 000 Kč

pátek - neděle

15 000 Kč
dostupné pouze mimo hlavní sezónu (Silvest a letní prázdniny)

Týdenní pronájmy

27 500 Kč

Krátkodobé pronájmy

první noc

12 000 Kč

každá další noc

3 000 Kč

Speciální pronájmy

Vánoce (23.12.-27.12.)

27 500 Kč

Silvestr (29.12.-2.1.)

27 500 Kč